Translate

EN PL

ourStoryHeader

   

 

Kim jesteśmy w

THE LITTLE GYM Szczecin

The Little Gym Szczecin to program zajęć ogólnorozwojowych opartych na gimnastyce, który stopniowo wprowadzając dzieci w świat aktywności fizycznej jednocześnie pomaga im budować pewność siebie i próbować nowych umiejętności, dzięki środowisku pozbawionemu rywalizaji. Nasi wykwalifikowani instruktorzy sprawiają, że dzieci są szczęśliwe i pewne siebie na każdych zajęciach – od zajęć w sezonie, po zajęcia wakacyjne i przyjęcia urodzinowe.

 

 


 

TheLittleGym_Szczecin_Krzysztof_LebdowiczKrzysztof Lebdowicz

Właściciel

Krzysztof na co dzień pracuje w marketingu i prowadzi biznes. Jest właścicielem interaktywnej agencji reklamowej.

Krzysztof jest pasjonatem piłki nożnej. Uwielbia aktywnie spędzać czas wolny. Jest także tatą dwójki "pełnych energii" dzieci (Igi i Ksawerego). To one były powodem, dla których sprowadził markę The Little Gym na szczeciński rynek. Chciał by jego dzieci rozwijały się na wielu poziomach jednocześnie. Dostał to wraz z filozofią The Little Gym.

Najlepsze w naszej pracy jest to że filozofia The Little Gym towarzyszy dzieciom nawet poza budynkiem, że dzieci bawią się w Little Gym w domu, nagrywają filmiki i tęsknią za kolejnymi zajęciami... Dowiedz się więcej
   

Zobacz THE LITTLE GYM Szczecin

 

 

Galeria wydarzeń

  • slide2MoreFun

  • slide3MoreFun

  • slide4MoreFun

  • slide5MoreFun

  • slide6MoreFun

  • slide7MoreFun

  • slide8MoreFun

  • slide9MoreFun

    

 

Nasza filozofia

Trójwymiarowego Rozwoju

 

W The Little Gym bawimy się poprzez Zabawę na Serio. Wykorzystujemy stworzoną przez nas filozofię Trójwymiarowego Rozwoju, w której aktywność fizyczna jest łącznikiem wpływającym na rozwój dziecka w każdym aspekcie. Podejście Trójwymiarowego Rozwóju do nauki poszczególnych ćwiczeń polega na tym, że podczas każdych zajęć skupiamy się na trzech wymiarach - Sztuce Myślenia, Sztuce Ruchu oraz Sztuce Życia. Sprawdź jak każdy z tych wymiarów edukacyjnych pomaga twojemu dziecku stać się w pełni ukształtowanym i przystosowanym dzieckiem.

 

  

 

Icons-3D-learning_GetMoving_PolishSztuka Ruchu!

 

Rozwój gibkości, siły, równowagi i koordynacji poprzez zróżnicowane aktywności fizycznej.

 

 

Icons-3D-learning_BrainBoost_PolishSztuka Myślenia

 

Rozwój umiejętności słuchania, koncentracji i podejmowania decyzji, czyli wszystko to co sprawdza się w życiu codziennym.

 

 

Icons-3D-learning_LifeSkills_PolishSztuka Życia

 

Wspomaganie umiejętności dzielenia się, współpracy w zespole czy dowodzenia grupą, a wszystko to w czasie zabawy z przyjaciółmi.

 

 

ourStoryImg
40 lat

ZABAWY NA SERIO

Innowacyjny nauczyciel, muzyk i kinezjolog, Robin Wes, wyobraził sobie miejsce, gdzie dzieci odkrywają swoje umiejętności fizyczne, jednocześnie rozwijając się socjalnie, emocjonalnie i intelektualnie. Pierwsze The Little Gym otworzył w 1976 roku w Bellevue w stanie Washington i natchnął zajęcia tym samym pozytywnym, pozbawionym rywalizacji charakterem co dziś. Czterdzieści lat później, dzieci w ponad 300 lokalizacjach na całym świecie doświadczają Zabawy Na Serio w The Little Gym.

burstBubbles   

 

Historia

The Little Gym

1976circle

Robin Wes realizuje swój pomysł i otwiera swój pierwszy The Little Gym

1992circle

The Little Gym International rozpoczyna system franczyzowy

2008circle

Ponad 300 lokalizacji w 25 krajach

2019circle

Ekspansja sięga już sześciu kontynentów oraz 12 lokalizacji w Europie

  

 

 

Sprzęt w The Little Gym posiada

certyfikat:

 

 

Wspomagamy

Lokalne Przedsięwzięcia