Translate

EN PL

contactUsHeader

ZAPISZ SIĘ, ABY OTRZYMYWAĆ EMAILEM NAJNOWSZE INFORMACJE!

 

DANEZGODA NA OTRZYMYWANIE INFORMACJI O AKTUALNOŚCIACH I WIADOMOŚCI PROMOCYJNYCH

The Little Gym® Szczecin będzie przesyłać Państwu informacje o swoich produktach i usługach oraz specjalne materiały promocyjne, a także może współpracować z innymi organizacjami związanymi z funkcjonowaniem The Little Gym®. The Little Gym® Europe i jej franczyzobiorca The Little Gym® Szczecin będą traktować Państwa dane z należytym szacunkiem i nie sprzedadzą ani nie przekażą ich żadnym partnerom. Oferty partnerów będą wysyłane wyłącznie za pośrednictwem wiadomości od The Little Gym® Europe i jej franczyzobiorcy The Little Gym®  Szczecin.


Przyjmuję do wiadomości, że decyzja dotycząca zgody na otrzymywanie treści promocyjnych wysyłanych drogą elektroniczną oraz udzielenia powyższych zezwoleń w niniejszym formularzu należy do mnie oraz że mogę zrezygnować z otrzymywania treści promocyjnych wysyłanych drogą elektroniczną i wycofać wszelkie udzielone zgody w dowolnym momencie poprzez wysłanie prośby wraz z potwierdzeniem tożsamości do The Little Gym® Szczecin lub na adres szczecin@thelittlegym.eu.

* Pola obowiązkowe

Security Check
Please enter the text below
CaptchaImage
Can't read text above? Try another text.

Administratorem przetwarzania danych osobowych jest The Little Gym® Europe (The LifeSkills Company S.A., 62 boulevard de la Woluwe, B-1200 Bruksela, Belgia). Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych [Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 679/2016] w celu zapewniania zamówionych produktów i usług lub żądanych informacji dotyczących The Little Gym® Europe i jej franczyzobiorców, ich produktów, usług oraz promocji. Przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych oraz ich korygowania, a także sprzeciwienia się ich wykorzystywaniu w celach marketingowych. Ze swoich praw mogą Państwo skorzystać w naszym obiekcie lub poprzez wysłanie prośby wraz z potwierdzeniem tożsamości do The Little Gym® Szczecin, korzystając z adresu: szczecin@thelittlegym.eu. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziecie na stronie internetowej: tutaj.