EN PL

blogHeader

The Little Gym Szczecin – rozpoczęcie sezonu 2016/2017

blog1_polish
Czy Twoje dzieci już zaczynają tęsknić za beztroską, wakacyjną zabawą? Ale przecież zabawa nie musi się kończyć tylko dlatego, że rozpoczyna się rok szkolny.

The Little Gym Szczecin wznawia działalność w sezonie 2016/2017, oferując niezwykle popularny program zajęć sportowych na bazie gimnastyki dla dzieci do 12 roku życia. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres lekcji prowadzonych przez zespół pogodnych, profesjonalnych i energicznych trenerów. Ich rolą jest troska o wszechstronny rozwój Twojego dziecka.

Naszą ambicją jest sprawienie, aby nasi podopieczni stawali się sprawniejsi, bardziej pewni siebie oraz twórczy, przy okazji bawiąc się na całego. Zajęcia prowadzone są w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu, czyli naszej bajecznie kolorowej sali przy ulicy Koralowej w Szczecinie. Każdy jest w niej mile widziany – poza presją i współzawodnictwem, które nie mają do niej wstępu.

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka. Chętnie porozmawiamy o tym, co możemy zrobić, żeby pomóc Twojemu dziecku zrealizować jego potencjał. Jeszcze lepszym pomysłem jest telefoniczne umówienie Twojej pociechy na darmowe zajęcia próbne. Dlaczego ma ją ominąć cała zabawa?

+48 664 06 04 02

szczecin@thelittlegym.eu