Translate

EN PL

ourStoryHeader
  

Alexander-de-WitAlexander de Wit

Założyciel i Prezes

Pamiętam pierwszy raz, kiedy wszedłem na zajęcia The Little Gym. To było w Ameryce. Przyjechałem na koniec zajęć i dzieci właśnie wybiegły z sali. Nigdy nie zapomnę tego błysku w ich oczach. Ich buzie były roześmiane a w oczach widać było czystą radość i ekscytację – to było niezapomniane przeżycie.

Pomyślałem wtedy “Coś specjalnego stało się w tym miejscu – muszę się dowiedzieć, co to takiego było”. Wszedłem do sali i zobaczyłem instruktora, który klęczy na kolanach i rozmawia oko w oko z jakimś maluchem. Widziałem w tych oczach tyle miłości i tyle samo radości było w dziecku.

I wtedy mnie oświeciło. Zacząłem szukać informacji o The Little Gym, dowiedziałem się o niesamowitym programie przygotowanym specjalnie po to, aby uwolnić potencjał każdego dziecka i już wiedziałem, że znalazłem cel swojego życia.

W tamtym czasie pracowałem jako konsultant w McKinsey. W McKinsey zawsze zajmowałem się projektami, które wymagały zaangażowania ludzi, czy było to wspieranie nowych strategii, rozwój ról przywódczych w zespole czy odkrywanie potencjału ludzi.

W The Little Gym nareszcie odkryłem sposób na to jak uwalniać potencjał ludzi każdego dnia i robić to z tymi, którzy tego potencjału maja najwięcej – z dziećmi.

Nie było jeszcze w Belgii takiego miejsca, a ja chciałem, żeby moi trzej synowie, ich przyjaciele i rodziny poznali doświadczenie The Little Gym.

Opuściłem więc McKinsey i w 2000 roku otworzyłem franczyzę The Little Gym w Waterloo. Nie było to wcale łatwe. Zainwestowałem z żoną wszystkie życiowe oszczędności, oszczędności rodziny i innych osób, które chciały wspomóc nasz projekt. Ale nigdy nie zrezygnowaliśmy.

Pracowaliśmy ciężko razem z grupą wspaniałych instruktorów. I zrobiliśmy z The Little Gym Waterloo wspaniałe miejsce dla dzieci, w którym,  bez względu na poziom ich umiejętności gimnastycznych i wrodzonych zdolności, mogą poznawać przyjaciół, budować pewność siebie, podejmować ryzyko, być dzielnym, kochanym, i bawić się.

Odnieśliśmy sukces, o czym świadczyły słowa naszych klientów – i tych dużych i małych. Dzieci uwielbiały te zajęcia a rodzice uwielbiali obserwować jak ich dzieci rozwijają się, śmieją i przy tym świetnie się bawią. .

Zrozumiałem, że nie chcę widzieć tego błysku w oczach dzieci tylko w Waterloo. Chcę widzieć ten błysk w oczach wszystkich dzieci w Europie.

W 2001 roku kupiłem licencję na prowadzenie The Little Gym w formie franczyzy we wszystkich krajach europejskich. To spowodowało, że zacząłem współpracę z innymi mądrymi, przedsiębiorczymi i pełnymi pasji ludźmi, którzy pomogli mi otwierać kolejne placówki w Europie.

Dziś mamy już 45 placówek prowadzonych przez niesamowitych ludzi, głęboko troszczących się o odwiedzających ich codziennie dzieci i rodziców.

Większość z naszych placówek została założona przez rodziców, którzy wcześniej sami byli klubowiczami The Little Gym i widzieli jak pozytywny wpływ ma to miejsce na nich oraz na ich dzieci.

Tysiące dzieci uczęszcza na zajęcia The Little Gym w Europie każdego tygodnia i bardzo często rodzice dzielą się ze mną swoimi historiami.

Jedna z najbardziej wzruszających historii jest o matce, która odwiedziła mnie kiedyś w domu. Jej syn bawił się właśnie z moim najstarszym synem. Zobaczyła broszurę informacyjną o The Little Gym i dowiedziała się, że jestem częścią firmy. Wzruszona, opowiadała jak bardzo The Little Gym pomogło zmienić życie jej syna i całej rodziny.

Jestem szczęściarzem, że mogę pracować z niesamowitymi właścicielami, instruktorami i zespołem z całej Europy i świata. Jesteśmy wdzięczni za możliwość sprawienia, że życie odwiedzających nas każdego tygodnia dzieci i ich rodzin, staje się lepsze.

Alexander de Wit
Założyciel i Prezes - The Little Gym Europe

cloudLeft